Spotkanie Tanganickie 2015

ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszamy do Krakowa w dniach 25-26 kwietnia 2015 na IX Spotkanie Tanganickie

Prelekcje odbędą się w sali wykładowej Zespołu Szkół Integracyjnych przy ulicy Czarnogórskiej 14, w tym samym miejscu, gdzie mieści się siedziba naszej firmy (około 7 minut pieszo od Centrum Hotelowego Optima, gdzie można rezerwować noclegi).

Głównym tematem są pielęgnice jeziora Tanganika, a także Wielkich Jezior Afrykańskich oraz Ameryki Południowej.

Prelekcje zagraniczne wygłoszą między innymi: Evert van Ammelrooy, Patrick Tawil, Wolfgang Staeck. Czekamy na potwierdzenie terminów od innych prelegentówUśmiech

Pełny program już wkrótce!

BARDZO WAŻNE!!

Prosimy wszystkich chętnych o ZGŁASZANIE swojego przyjazdu drogą mailową na adres:

biurokrakow@tropheus.com.pl w następujący sposób:

- osoba zgłaszająca - imię i nazwisko

- osoby towarzyszące - imię i nazwisko

- jeden dzień/dwa dni

- nocleg (w Centrum Konferencyjnym OPTIMA lub w innym miejscu) – zgłaszający rezerwuje miejsce sam na hasło „Tropheus” – ilość miejsc noclegowych w Optimie jest ograniczona. Prosimy o szybkie rezerwacje

- wieczorne spotkanie z prelegentami – tak/nie

Organizatorzy: Marta i Robert Mierzeńscy
Tanganika MAGAZYN
Odpowiedz
Hejka  

Czy ktoś z szanownego grona ma ochotę reprezentować FAZM w Krakowie ?!
Mam jeszcze jedno wolne miejsce w aucie. Wyjazd sobota 25.04 wcześnie rano, z zahaczeniem o Wrocław.
Jak coś to pisać !!!
[528L] MALAWI - zlikwidowane
[240L] MALAWI - zlikwidowane
[112L] MALAWI - zlikwidowane
Odpowiedz
Nie wiem czy Wiesz ale p.Robert wyskasował treść swoich postów na tym forum pokazując co myśli o użytkownikach więc nie sądze ażeby ktoś zamierzał jechać na to spotkanie poza nielicznymi.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
Odpowiedz
Logicznie rozumując….jak widzisz nie wiem i nie wiedziałem skoro napisałem posta ….tak? i szczerze to mało mnie to interesuje dlaczego to zrobił.
Sorry Więcek ale nie znam sytuacji i nie mam zamiaru w to wchodzić.

Nieliczni zainteresowani jak będą zainteresowani to napisza.
[528L] MALAWI - zlikwidowane
[240L] MALAWI - zlikwidowane
[112L] MALAWI - zlikwidowane
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości